W3.CSS

درباره ما

تاریخچه تولیدی بانی‌نی

تولیدی پوشاک کودک درسال ۱۳۶۰ با مدیریت جناب آقای محسن فرازی مزلقانی درزمینه سیسمونی نوزاد فعالیت خود را آغازکرد و در سال ۱۳۹۷ فروشگاه آنلاین خود را با برند بانی نی با مدیریت خانم فرنوش قدیمی بنا نهاد.


فروشگاه بانی‌نی با عرضه مستقیم محصولات تولیدی کودک، و با حذف واسطه‌ها توانسته بالاترین کیفیت را به پایین ترین قیمت به مصرف کنندگان خود ارائه نماید.

تولیدی کودک، تولید پوشاک نوزاد را از سال ۱۳۶۲بصورت تخصصی آغاز کرده است و با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه پوشاک و سیسمونی بدون شک یکی از مدعیان صاحب سبک درعرصه پوشاک نوزاد میباشد.
که با پیشرفت تکنولوژی و رونق کسب و کارهای مجازی، از سال 1397 این واحد صنفی اقدام به پخش و فروش مستقیم محصولات خود از طریق فضای مجازی و وبسایت نمود.

کیفیت محصولات

تولیدی کودک همواره سعی براین داشته است تا محصولات خود را با از بهترین پارچه های تولید داخل به بازارعرضه کند.

تولید لباس نوزاد یکی ازتخصصی ترین کارها در صنعت پوشاک میباشد بدلیل لطافت و حساس بودن پوست نوزاد باید به گونه ای تدارک دیده شود که حساسیت ایجاد نکند و از بهترین نوع پارچه که پنبه خالص (100 % ) استفاده شود مضافاً اینکه در اثر شستشوی مکرر به لباس آسیب وارد نشود ، ما این مهم را به انجام رسانیده ایم .ازمواد نایلونی و مصنوعی استفاده نشده است و شما میتوانید با خیال آسوده از پوست نوزاد و کودک خود محافظت کنید.


طرح ها و مدل ها

تولیدی بانی با توجه به سلیقه روز و معیارها و استانداردهای بین المللی از تنوع در رنگ و مدل خود استفاده کرده و هنر صنعت لباس نوزاد را به نمایش گذاشته است .

بخشی از محصولات بسته بندی شده

 

 

همکاران ما در حال بسته‌بندی لباس‌ها

There are two hundred million or something https://domyhomework.guru people on twitter.